Uus Eesti tegevust on vöimalik annetustega toetada
 
Uus Eesti / Uudised / Eesti / Tallinnasse tuleb uus lasteaed

Tallinnasse tuleb uus lasteaed

Prindi see artikkel
2. aprill 2009

Tallinna Linnavolikogu 2. aprilli otsuse kohaselt asutatakse 1. maist Tallinna Rännaku Lasteaed, mis avab uksed sügisel, teatas linnavolikogu kantselei.

Uus lasteaed tuleb Nõmme linnaossa aadressil Rännaku pst 28. Ehitustööde valmimise tähtajaks on selle aasta 30. september ning lapsi tahetakse lasteaias vastu võtma hakata novembrikuus.

120 lapse jaoks tuleb Rännaku lasteaeda kuus rühma, neist kaks sõime- ja neli lasteaiaealistele. Igal rühmal on eraldi mängu- ja magamisruumid, samuti riietus- ja tualettruumid. Hoonesse on kavandatud muusika- ja võimlemissaal. Lasteaial on oma köök ja kõik vajalikud ruumid personali jaoks. Õuele on planeeritud mänguväljakud ja paviljonid.
Hoone projekti koostas 2008. aastal AS Amhold, ehitusega alustas OÜ Fund Ehitus selle aasta veebruaris. Investeeringute kogumahuks on kavandatud 25,5 miljonit krooni, milles sisaldub ka köögi sisustuse, vajamineva mööbli ja aknakatete maksumus ning liitumised tehnovõrkudega. Tallinna linna tänavuses eelarves on kavandatud Rännaku lasteaiale eelarvevahendeid ligi 900 tuhat krooni.