Uus Eesti tegevust on vöimalik annetustega toetada
 
Uus Eesti / Hooliv Eesti / Ligimene / Käivitub heategevusprojekt “Aita ja Võida”

Käivitub heategevusprojekt “Aita ja Võida”

Prindi see artikkel
11. september 2009

Ines (foto: www.eurovision.tv)

Ines (foto: www.eurovision.tv)

11. septembril käivitab ööklubi Marat heategevusprojekti “Aita ja Võida”. Heategevusprojekti eemärk on koguda raha pooleaastasele Norale sisekõrva implantaadi kõige kaasaegsema mudeli paigaldamiseks ning anda seeläbi lapsele kuulmine ja võimalus täisväärtuslikuks eluks.

Projekt “Aita ja Võida” toimub koostöös MTÜ Eesti Meeleelundite Rehabilitatsiooni Keskusega Audiere (MTÜ Audiere) ning kestab 11. septembrist 2009 kuni 28. veebruarini 2010.

Ettevõtmise patroon on lauljatar Ines, kes on ka alates 2004. aastast MTÜ Audiere üks asutajaliikmetest. “Õigeaegselt paigaldatud sisekõrva implantaat annab Norale kuulmise ja võime õppida rääkima nagu teised temavanused väikelapsed ning minna tavalasteaeda ja -kooli” räägib Ines.

2009. aasta augustis avastasid arstid, et pooleaastane Nora on kurt ning vajab aastaseks saades operatsiooni sisekõrva implantaadi paigaldamiseks. Et implantaat opereeritakse pisikesele patsiendile kogu eluks, on äärmiselt tähtis, et igaüks neist saaks nüüdisaegseima, paraku ka kõige kallima mudeli. Haigekassa poolsest rahastusest parima mudeli jaoks ei piisa. Seega on ööklubi Marat oma heategevusprojektiga ka Haigekassa partneriks. Kui õnnestub koguda rohkem raha, kui 50.000, antakse see üle MTÜ Audiere vaegkuuljatest lastele suunatud fondi.

Heategevusprojektis “Aita ja Võida” osalemiseks ja Nora toetamiseks saad soetada pileti ööklubist Marat, läbi Piletilevi müügipunktide või Piletilevi online‘i kaudu. Pilet annetuse tegemiseks maksab 125 ja 225 krooni. 125-kroonisest piletist läheb Nora toetusfondi 5 krooni ja 225-kroonisest piletist 100 krooni. Lisainformatsioon ja ettevõtmisest lähemalt www.aitajavoida.eu .

Kampaania avalöök antakse 11. septembril, algusega kell 23 ööklubis Marat. Kampaaniat tutvustab Ines, kes annab samal õhtul klubis ka kontserdi. Klubi asub Tallinnas, Tartu mnt 63.

Allikas: projekti meediajuhi 10.09.2009 pressiteade