Uus Eesti tegevust on vöimalik annetustega toetada
 
Uus Eesti / Eesti riik / Riigikontroll ja Eesti Pank / Keskpanga avatud seminar keskendub Eesti energeetikale

Keskpanga avatud seminar keskendub Eesti energeetikale

Prindi see artikkel
28. oktoober 2009

Anto Raukas

Anto Raukas

Eesti Pank korraldab kolmapäeval, 28. oktoobril kell 13.00-14.45 Tallinnas keskpanga majas (Estonia pst 13) avatud seminari, kus majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi asekantsler Einari Kisel ja Eesti Teaduste Akadeemia akadeemik, professor Anto Raukas tutvustavad Eesti energeetika olukorda ja arengut.

Einari Kiseli ettekanne “Makromajandusliku mõjuga protsessid Eesti energeetikas” keskendub Eesti energeetikas toimuvatele muutustele ja arengusuundumustele ning arutleb nende muutuste mõju üle Eesti majandusele.

Anto Raukase ettekanne “Eesti energeetilised valikud” annab ülevaate erinevatest energiakandjatest ja Eesti energeetilistest valikuvõimalustest, tuues taustaks energeetika arengusuundumused maailmas.

Eesti Pank korraldab avatud seminare alates 2000. aastast ja nende eesmärgiks on toetada ideedevahetust keskpanga ning nii Eesti kui ka välismaa akadeemiliste ringkondade ja majanduspoliitikat kujundavate institutsioonide vahel. 2009. aasta avatud seminaride kalendri leiab Eesti Panga kodulehelt.

Allikas: Eesti Panga 26.10.2009 pressiteade