Uus Eesti tegevust on vöimalik annetustega toetada
 
Uus Eesti / Eesti riik / Erakonnad / Rahvaliit valib täna endale juhatuse

Rahvaliit valib täna endale juhatuse

Prindi see artikkel
11. jaanuar 2010

RahvaliitTäna, 11. jaanuaril toimuval volikogu istungil valib Rahvaliit endale uue juhatuse ning volikogu esimehe. Lisaks laiendatakse liikmete laiemaks kaasamiseks poliitikatoimkondade rolli erakonnas.

Rahvaliidu esimehe Karel Rüütli sõnul on uue juhatuse ülesandeks erakonna positsiooni tugevdamine ning valmistumine Riigikogu valimisteks.

“Uue juhatuse üheks prioriteediks on lahenduste leidmine ja pakkumine Eestis töötusega võitlemiseks ning erakonna platvormi väljatöötamine järgmise aasta Riigikogu valimisteks,” sõnas Rüütli.

Lisaks laiendatakse Rahvaliidu poliitikatoimkondade rolli. Toimkondade eesmärgiks on kaasata oma liikmeid senisest enam poliitika kujundamisesse. Muuhulgas on ettepanek moodustada riigivalitsemise ja kodanikuühiskonna toimkond, mille eesmärgiks on ettepanekute tegemine teadmistepõhise riigivalitsemise juurutamiseks Eestis, sealhulgas kodanikeühiskonna suurem kaasamine otsustusprotsessidesse ja erakonnademokraatia arendamine.

“Vajame rohkem oma liikmete kogemusi ja ideid poliitika kujundamisel. Läbi toimkondade kaasame otsustusprotsessi erakonna liikmeid senisest laiemalt ning suurendame nii erakonnasisest demokraatiat,” märkis Rüütli.

Rahvaliidu volikogu toimub täna algusega kl 16.00 hotellis Dzingel.

Allikas: Rahvaliidu 11.01.2010 pressiteade