Uus Eesti

Teema: Eesti, Usuelu uudised, Uudised

Eesti Evangeelne Luterlik Kirik avaldab tunnustust

Peapiiskop Andres Põder

Peapiiskop Andres Põder

Eesti Evangeelne Luterlik Kirik avaldab tunnustust teenekatele kiriku töötegijatele ja toetajatele. Peapiiskop Andres Põder annab autasud üle pidulikul tänujumalateenistusel 1. nelipühal, 23. mail algusega kell 16 Tallinna Piiskoplikus Toomkirikus.

Elutöö preemia – titulaarpraost õpetaja emeeritus dr Voldemar Ilja

EELK Teeneteristi II järk:

1) Risto Jaakko Juhani Cantell, Soome Kiriku välissuhete osakonna juhataja

2) Hans Rolf Dräger, Põhja-Elbe Kiriku sinodi kauaaegne president

EELK Teeneteristi III järk:

1) Raivo Erm, Rapla koguduse juhatuse esimees

2) Anna-Stina Evaldsson, Rootsi Kiriku diakoniss

3) Johnny Stig Sune Hagberg, Rootsi Kiriku praost

4) Matti Ilmari Hakkarainen, Soome Kiriku praost

5) Tauno Matti Paavo Järveläinen, Soome Kiriku toompraost emeeritus

6) Villu Jürjo, Narva koguduse õpetaja

7) Tähti Karro, Eliisabeti kooli direktor, Pärnu praostkonna pikaaegne lastetöö tegija

8) Vello Kaselo, Põltsamaa koguduse kauaaegne juhatuse esimees

9) Ülo Kelement, Keila koguduse kauaaegne kaastööline

10) Taavi Laanepere, kaitseväe peakaplan

11) Tõnu Lehtsaar, Tartu Ülikooli usuteaduskonna religioonipsühholoogia professor

12) Helmut Mõtsnik, diakonõpetaja emeeritus

13) Helgi-Reet Mägedi, diakonõpetaja emeeritus

14) Mai Mänd, kirikumuusik, Hageri koguduse organist

15) Heino Noor, arst, Haapsalu koguduse kaastööline

16) Peeter Paenurm, Tartu praostkonna abipraost

17) Ene Pilliroog, muusika-ajaloolane

EELK aukiri:

1) Jaak Aus, Kaarli koguduse abiõpetaja

2) Signe Aus, Kaarli koguduse lasteaia- ja lastetöö juhataja

3) Marve Aus, Paldiski koguduse kaastööline

4) Anne Ferschel, Iisaku koguduse juhatuse esimees, Viru praostkonna sekretär

5) Ilmar Heinvars, Varbla koguduse kauaaegne juhatuse esimees

6) Maie Hinno, Piirsalu koguduse juhatuse esimees

7) Meelis Holsting, Kaarli koguduse noortejuht

8) Leile Jõgisoo, Ridala koguduse kaastööline

9) Juta Järv, Treimani koguduse kauaaegne juhatuse esimees

10) Helju Kesa, Pärnu Eliisabeti koguduse kaastööline

11) Ilona Koivisto, Soome Kiriku teoloog ja õpetaja

12) Kaalep Koppel, Kuressaare koguduse juhatuse esimees

13) Herman Kupits, Kihelkonna koguduse kaastööline

14) Rein Köster, Järva-Jaani koguduse juhatuse aseesimees

15) Agnes Laasimer, Nõo koguduse organist ja koorijuht

16) Ingmar Laasimer, Nõo koguduse kaastööline

17) Annika Laats, Risti koguduse õpetaja

18) Leida Magnus, Ridala koguduse kaastööline

19) Matti Mägi, Püha koguduse juhatuse esimees

20) Mati Märtin, muusikatoimetaja, ajalehe Eesti Kirik kaastööline

21) Vahur Raid, Tallinna Kaarli koguduse kaastööline

22) Valda Raud, tõlkija, eestindanud keldi palved

23) Tapio Seppälä, Soome Kiriku praost

24) Lea Särekanno, Rapla koguduse diakooniatöötaja

25) Aime Tamm, Häädemeeste koguduse juhatuse esimees

26) Leini Vahtras, Haapsalu Wiedemanni kooli direktor

27) Ene Vassel, Vändra koguduse pühapäevakooli õpetaja

28) Hillar Vingel, Hageri koguduse juhatuse aseesimees

2009. aasta meediapreemia laureaat – õpetaja Aare Kimmel

2009. aasta laste- ja noorsootöö tegija – Ivi Mölder

2009. aasta laste- ja noorsootöö tegija – Liina Sander

Allikas: www.eelk.ee


Artikli aadress: http://uuseesti.ee/31522

© 2009 Uus Eesti. Kõik õigused kaitstud.