Uus Eesti tegevust on vöimalik annetustega toetada
 
Uus Eesti / Haridus ja teadus / Eesti Noorteühenduste Liit tunnustas noortevaldkonna aasta tegijaid

Eesti Noorteühenduste Liit tunnustas noortevaldkonna aasta tegijaid

Prindi see artikkel
30. mai 2010

Foto: artmedia.ee

Foto: artmedia.ee

Eesti Noorteühenduste Liit (ENL) valis eile õhtul Tallinnas 8-aasta sünnipäevaüritusel Aasta Tegija ja Kõige Noorema. Aasta Tegija ja Kõige Noorem on aunimetused noortevaldkonnas silma paistnud inimestele või organisatsioonidele.

Aasta Tegija tiitli sai Eesti Noorteühenduste Liidu endine juhatuse liige Aune Lillemets (fotol), kes on vabatahtlikuna panustanud ka peale ametisoleku lõppu regulaarselt nii liikmevaldkonna arandamisse, ENLi liikmete keskkonnateadlikkuse tõstmisesse kui ka organisatsiooni arengusse laiemalt. Lillemets on panustanud noorteühenduste keskkonnateadlikkuse tõstmisele ja liidu jätkusuutlikuse tõstmisele.

ENLi Aasta Tegija on inimene või organisatsioon, kelle mõtted ja teod on ENLi tegevusi kõige enam mõjutanud ja kelle hoogsa tegevuse tulemusena on ENLis mõni teema või valdkond märkimisväärselt arenenud.

Kõige Noorema tiitli sai SA Archimedes Euroopa Noored Eesti büroo koolitusprogramm “Tulen turule!” innovaatilise ja noortesõbraliku lähenemise eest noorte tööpuuduse vastu võitlemisel.

Kõige Noorem on inimene või organisatsioon, kelle mõtted ja teod on kõige enam mõjutanud noortevaldkonna arengut.

Aasta Tegija ning Kõige Noorema tiitlit on Eesti Noorteühenduste Liit andnud välja alates 2003. aastast.

Eesti Noorteühenduste Liit (ENL) on katusorganisatsioon, mis ühendab 49 Eestis tegutsevat noorteühendust. ENLi peamisteks eesmärkideks on pakkuda noorteühendustele eestkostet, kujundada noori toetavat ühiskondlikku arvamust ja seadusandlikku keskkonda. ENL esindab liikmete noortepoliitilisi huve Eestis ja rahvusvahelisel tasandil ning soodustab noorte aktiivset osalust ühiskonnas.

Allikas: ENLi 30.05.2010 pressiteade