Uus Eesti tegevust on vöimalik annetustega toetada
 
Uus Eesti / Eesti riik / Erakonnad / IRL kinnitas kandidaadid Riigikogu valimisteks

IRL kinnitas kandidaadid Riigikogu valimisteks

Prindi see artikkel
12. detsember 2010

Mart Laar

Mart Laar

IRLi volikogu kinnitas täna kandidaatide nimekirja eelseisvateks Riigikogu valimisteks, kandidaadid tehti avalikuks volikogule järgnenud valimiskonverentsil.

Valimisringkonnas nr 1 (Tallinna Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa) on esinumber Ken-Marti Vaher, talle järgnevad nimekirjas Andres Herkel, Tarmo Kruusimägi, Liisa Pakosta ja Avo Üprus.

Valimisringkonnas nr 2 (Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa) kandideerivad esinumber Juhan Partsi järel Indrek Raudne, Kalev Vapper, Sven Sester ja Neeme Kuningas.

Valimisringkonnas nr 3 (Tallinna Mustamäe ja Nõmme linnaosa) on esinumber Urmas Reinsalu, tema järel on nimekirjas Siim Kiisler, Mart Nutt, Madis Kübar ja Anneli Entson.

Harju- ja Raplamaal (valimisringkond nr 4) kandideerivad esinumber Mart Laari järel Marko Mihkelson, Reet Roos, Lauri Vahtre ja Tiit Leier.

Valimisringkonnas nr 5 (Hiiu-, Lääne- ja Saaremaal) on esinumber Tõnis Palts, lisaks temale kandideerivad järgmistena Alar Schönberg, Georgi Linkov, Toomas Takkis ja Enn Meri.

Valimisringkonnas number kuus, Lääne-Virumaal, on esinumber Marko Pomerants, talle järgnevad nimekirjas Helle Noorväli, Mihkel Juhkami, Ain Suurkaev ja Rainer Miltop.

Kaheksandas valimisringkonnas (Järva- ja Viljandimaal) on esinumber Helir-Valdor Seeder, tema järel on nimekirjas Kaia Iva, Andres Jalak, Siim Kabrits ja Ando Kiviberg.

Ida- Virumaal (ringkond 7) kandideerivad esinumber Erki Noole järel Kaja Kreisman, Andres Noormägi, Enno Vinni ja Erika Kruup.

Valimisringkonna nr 9 (Jõgeva- ja Tartumaa) esinumber on Ene Ergma, järgnevad Aivar Kokk, Toivo Peets, Peeter Tulviste ja Mihkel Kübar.

Tartu linnas (ringkond 10) on esinumber Tõnis Lukas, nimekirjas järgmised Margus Tsahkna, Peeter Laurson, Mihhail Lotman ja Kristjan Mugra.

Valimisringkonna nr 11 (Võru-, Valga- ja Põlvamaa) esinumber on Jaak Aaviksoo, tema järel on nimekirjas Priit Sibul, Ülo Tulik, Kalle Vister ja Kurmet Müürsepp.

Pärnumaa (ringkond 12) esinumber on Toomas Tõniste, järgnevad Annely Akkermann, Andres Metsoja, Ela Tomson ja Trivimi Velliste.

Allikas: IRLi 12.12.2010 pressiteade