Uus Eesti tegevust on vöimalik annetustega toetada
 
Uus Eesti / Uudised / Eesti / Kadrioru Pargis valmivad lumememmed

Kadrioru Pargis valmivad lumememmed

Prindi see artikkel
23. jaanuar 2011

Foto: www.tallinn.ee

Foto: www.tallinn.ee

23. jaanuaril avab Kadrioru Park uksed taas imelisse lumemaailma.

Kui tuleb talv ning maha on sadanud lumi, ootavad kõik väikesed ja suured sulailma. Selle saabudes kerkivad nagu võluväel aedadesse-õuedesse ning parkidesse lumememmed. Iga lumememm on omamoodi fantastiline kunstiteos ja iga lumememme meister omamoodi kunstnik, kelle materjaliks on taevane lumi. Igaühel oma nägu, tegu, iseloom ja jutustada oma lugu. Kes on pannud porgandi ninaks, kes ämbri pähe, kes luua kätte, kes on teinud sütest silmad ning suu – fantaasiat tegijatel jätkub. Mis võiks olla veel parem kui muinasjutulise talveilmaga sõprade, õdede-vendade ning ema-isaga õues lumememme meisterdada!

Pühapäeval toimuvale lumememmede meisterdamisele registreerus mõne päeva jooksul üle 40 võistkonna. Registreerunute seas oli koole, peresid, lasteaedu ja sõpru, kes lihtsalt tahavad lõbusalt aega veeta lumes. Võrreldes eelmise aastaga, kui valmistati kokku 27 imelist lumememme, on üritus kogunud kõvasti populaarsust ja seda näitab ka osavõtjate huvi antud lumepeo vastu. Lumememmed jäävad kõigile imetlemiseks kuniks ilmaolud seda lubavad.

Registreerumine on lõppenud ning kõik osalevad meeskonnad saavad ennast näha Kadrioru Pargi kodulehel www.kadriorupark.ee. Kõigil osalejatel soovitame kohal olla 11.45 ning palume kaasa võtta võimalusel isiklikud meisterdamise vahendid.

Lumememmi saab imetleda Kadrioru pargis 23. jaanuari kella 15.00st.

Allikas: Kadrioru Pargi 12.01. ja 19.01.2011 pressiteated