Uus Eesti tegevust on vöimalik annetustega toetada
 
Uus Eesti / Haridus ja teadus / Suurbritannia Saatkond korraldab teemapäeva

Suurbritannia Saatkond korraldab teemapäeva

Prindi see artikkel
19. märts 2011

BritainSuurbritannia Saatkond korraldab laupäeval, 19. märtsil kell 12 -17 Viru Keskuses teemapäeva „Successful Britain“, kus tutvustatakse õppimisvõimalusi Ühendkuningriigis, briti toidukultuuri, muusikat jpm.

Teemapäeva Viru keskuses avab Suursaadik Peter Carter kell 12 ning viis tundi kestva programmi jooksul on Viru keskuse külastajatel võimalus maitsta briti toite ja jooke, nautida moeetendust, saada infot kõrghariduse omandamise kohta Ühendkuningriigis, kuula briti muusikat DJ’de ja džässansambli esituses, tutvuda erinevate innovaatiliste ettevõtete ja tuntud briti kaubamärkide väljapanekutega.

London 2012 suveolümpia väljapaneku juures on võimalik kohtuda ka eesti sportlastega: kell 12.00-13.00 Ksenija Balta ja nüüdseks juba aktiivsest võistlusspordist taandunud Jüri Jaansoniga, ning kell 14.30-15.30 Gerd Kanteriga, kes annavad ka nimetatud aegadel soovijatele autogramme.

Suurbritannia moodi tutvustavas moeetenduses osaleb Tallinna Kaubamaja rõiva ja aksessuaarimärkidega French Connection, FCUK, Pepe Jeans, Firetrap, Clarks, Henry Lloyd, Fiorelli. Etendust juhib värskelt Londonist naasnud stilist Gerly Tinn.

Meelelahutuslik eeskava ja mitmekesised väljapanekud peaksid huvi pakkuma erinevas vanuses Viru Keskuse külastajatele.

Programmi juhib Hannes Hermaküla.

Allikad: Raepress, 09.03.2011; EOK, 16.03.2011; Tallinna Kaubamaja