Uus Eesti tegevust on vöimalik annetustega toetada
 
Uus Eesti / Haridus ja teadus / Tartu noored võtavad täna linna tuleviku enda kätesse

Tartu noored võtavad täna linna tuleviku enda kätesse

Prindi see artikkel
1. september 2011

TulevikJCITäna toimuvad Tartus noorte sotsiaalsete ettevõtjate mõttetalgud „Tulevik Tartus”, kus arutatakse, kuidas muuta Tartu linn veelgi paremaks ja mida noored ise saavad selleks ära teha.

Mõttetalgute raames kutsutakse noori üles avaldama arvamust Tartu linna kitsaskohtade üle ja pakkuma välja võimalikke lahendusi ja ideid, mis võiksid olukorda paremaks muuta. Mõttetalgud toimuvad Dedi kohvikus Tartu Kaubamaja 3.korrusel, algusega kell 15.00.

Mõttetalgutest on oodatud kõik, eelkõige õpilased ja üliõpilased. „Tahame noortes kasvatada arusaamist, et meil kõigil lasub vastutus oma kodukoha heaolu parendamiseks ja see sõltub meie igaühe teost ja tahtest. Kõik ideed on teretulnud. Väikesest ideest võib sündida suur algatus“, kommenteeris mõttetalgute üks korraldajatest Janeli Virnas. Mõttetalgud viiakse läbi JCI koolitussarja Väärtusta Tulevikku formaadis. Vaata ka tulevik.jci.ee/.

Mõttetalguid korraldavad Tartu Ärinõuandla ja Eesti Ettevõtlike Noorte Koda JCI Estonia ning toetavad Tartu Linnavalitsus, Euroopa Liidu Sotsiaalfond, Dedi kohvik, Simpel, Cinamon, Tartu Kaubamaja, Tartu Näitused, Reklaamikompanii.

Eesti Ettevõtlike Noorte Koda JCI Estonia on aktiivseid alla 40-aastaseid noori ühendav võrgustik, mille eesmärk on pakkuda noortele arengukeskkonda ühiskonnas positiivsete muutuste tekitamiseks.

Vaata täpsemalt: okeinoored.blogspot.com registreerumine okei.tartu@gmail.com

Allikas: JCI 01.09.2011 pressiteade