Uus Eesti tegevust on vöimalik annetustega toetada
 
Uus Eesti / Kultuur / Muuseumid / Lennusadamas peetakse Isadepäeva

Lennusadamas peetakse Isadepäeva

Prindi see artikkel
11. november 2012

isadepaevPühapäeval, 11. novembril toimub Lennusadamas midagi väga erilist. Pühendame selle päeva isadele ja nende lastele. Päeva saab veeta huvitavat tehnikat uurides, mõnusaid laule kuulates ning vahvaid laevu külastades.

Kõikide Laste Isadepäev on Kaitseväelaste, kaitseliitlaste, piirivalvurite, politseinikute, päästjate ja Siseministeeriumi poolt korraldatav heategevuslik kogupereüritus, millel jätkub tegevust nii suurtele kui väikestele. Esinevad erinevad ansamblid, saab võistelda erinevatel võistlustel ja oma käega katsuda võimsat tehnikat.

Vahva päeva eesmärk on pereväärtuste, eeskätt isa rolli väärtustamine ning lastele ühe toreda päeva kinkimine. Laval astuvad üles Liis Lemsalu, Ott Lepland, Märt Agu Tantsukool, Politsei- ja Piirivalveorkester koos Marvi Vallaste ja Bonzoga ning paljud teised. Nii Lennusadama angaarides kui ka välialal tutvustavad kaitseväelased, kaitseliitlased, piirivalvurid, politseinikud ja päästjad oma varustust ja tehnikat ning kai ääres on võimalik külastada Piirivalve laeva PVL-101 „Kindral Kurvits”, Mereväe alust Admiral Cowan ja Patrull-laeva EML Ristna. Need on vahvad ja ilusad laevad, tasub kindlasti uudistama tulla!

Et veelgi põnevam oleks ja tegevust jätkuks, siis on võimalik osa võtta ka erinevatest toredatest võistlustest. Osalejate vahel loositakse välja mitmesuguseid vahvaid auhindu.

Sündmus on kõigile lastele tasuta ning last saatvatele vanematele hinnaga 1€. Täiskasvanutele kehtivad muuseumi tavapärased hinnad. Aurik-jäämurdja Suur Tõll on isadepäeval külastajatele avatud tasuta.

Ootame kõiki toredaid isasid, nende lapsi, perekonda ja kõiki, kes ihkavad põnevat elamust pühapäeval meile külla!

Vaata ka – www.isadepaev.ee

Tekst ja foto: www.lennusadam.eu