Uus Eesti

Teema: Ajalugu, Eesti, Kultuur, Muuseumid, Perekond, Uudised

Mänguasjamuuseum korraldab sünnipäeval suure perepäeva

Mänguasjamuuseumi hooneTartu Mänguasjamuuseum tähistab järgmisel laupäeval oma 15. sünnipäeva suure loomateemalise perepäevaga.

Mai viimasel nädalal avatakse muuseumi galeriis kaks uut näitust ning põnevaid üllatusi jagub nii muuseumimajja kui sisehoovi, teatas muuseum

28. mail kell 14.00 tutvustatakse muuseumi sisehoovis uut lastele mõeldud õuemänguasjade sarja Hoo. Selle sarja avatootena valminud vallatult mustrilised lastekärud hakkavad alates sellest suvest muuseumis kõige väiksemaid muuseumikülastajaid kärutama meelitama.

Muuseumi õuemajas on sünnipäevakuul avatud Varjunäitus, kus saab avastada valguse ja varju saladusi. Muuseumi põhimajas on Barbie näitusel väljas rohkem kui 300 erinevat nukku, nende hulgas ka sel aastal välja antud spetsiaalsed juubelinukud.

Mai viimastel päevadel lisandub Barbie näitusele eksklusiivne väljapanek meie moekunstnikelt Barbiele. Näitusel esineb Barbie kaasaegse moe kandja ja tutvustajana ning esindatud on ligi paarikümnekohaliku tipp-disaineri looming.

Sünnipäevakuu mänguasjamuuseumis võtab kokku suur loomateemaline perepäev, mis toimub laupäeval, 30. mail kella 11 -15. Perepäeval saab mängida loomateemalisi mänge, vaadata teatrietendust, keerutada õnneratast, meisterdada kõrvu ja sabasid ning maitsta torti ja limonaadi.

Sünnipäeval on muuseumisse sissepääs kõigile tasuta.


Artikli aadress: http://uuseesti.ee/5584

© 2009 Uus Eesti. Kõik õigused kaitstud.