Uus Eesti tegevust on vöimalik annetustega toetada
 
Uus Eesti / Hooliv Eesti / Ligimene / Evelin Ilves kinkis SOS-lasteküla lastele rulluisud

Evelin Ilves kinkis SOS-lasteküla lastele rulluisud

Prindi see artikkel
1. juuni 2009

evelinilvesEvelin Ilves külastas täna lastekaitse päeva puhul Keila SOS-lasteküla, kus ta kinkis igale perele rulluisud ning andis koos Jaanus Ritsoniga Eesti Rulluisuliidust sissejuhatava uisutunni.

On juba traditsooniks saanud, et 1. juunil, lastekaitsepäeval, külastab Evelin Ilves kindlasti SOS-lasteküla, mille patrooniks ta on, et näha, kuidas lastel ja nende emadel läheb. Seekord viis Evelin Ilves kingitusena kaasa 12 paari rulluiske, et SOS-lasteküla pered saaksid kasutada neid alanud suvel üheskoos õues ja looduses liikumiseks.

Rulluiskudele lisaks viis Evelin Ilves SOS-lastekülale ka kiivrid ja põlvekaitsed. Lapsed tundsid huvi, miks peab alguses õppima just pidurdamist ja kaitsmete kasutamist ning ei saa kohe sõitma kiirustada. Seetõttu rõhutas Evelin Ilves kui oluline on alati mõelda turvalisuse peale, mitte ainult rulluisutades, vaid ka teistes asjades, et hoida ära asjatuid õnnetusi.

Evelin Ilves ja Jaanus Ritson Eesti Rulluisuliidust andsid ka lastele sissejuhatava rulluisutunni ning sõitsid nendega koos Keila kergliiklusrajal.

Allikas: presidendi kantselei 01.06.2009 pressiteade